IDEAL 2000 ® 
Profili
i suksesshėm i sistemit tė dyerve dhe dritareve.

IDEAL 2000 ® ėshtė mė 2-4-dhoma dhe ka  sistem me dy nivele tė mbylljes dhe njė thellėsi 60 mm.