DEAL 5000 ®

Ideal pėr tė rritur mirėqenien ...

IDEAL 5000 ® ėshtė njė
sistem  konstant me 3-6-dhoma me njė thellėsi prej 70 mm dhe 3 nivele qė qėndron jashtė pėr izolimin e saj jashtėzakonisht tė mirė.