IDEAL 6000 ®

Top klasė...

IDEAL 6000 ® ofron cilėsi tė lartė dhe teknologji pėr shtėpinė tuaj.

Njė sistem i vazhdueshėm 3-6-dhoma, 3 nivele dhe njė thellėsi tė jashtėzakonshme prej 80 mm lė pas edhe kėrkesat mė tė larta.